Kā izvēlēties LED draiveri IC?

LED ir izveidojusi savu nelokāms nostāju apgaismojums portatīvajām ierīcēm. Pat ar liela izmēra LCD paneļa apgaismojums, ir sākusi izaicināt populārākos CCFL. Apgaismojums, LED ir īpaši populārs šajā sakarā tās uzsvēra iespējas, piemēram, energoefektivitātes, vides draudzīgumu, ilgs kalpošanas laiks un zemas uzturēšanas tirgū. Iecirkņa vadītājs ir būtiska un neatņemama daļa no LED. Apgaismojums, apgaismojums, vai displeja panelis, tehniskās arhitektūras nodaļas vadītājs iecirkņa izvēle ir jāatbilst konkrētām lietojumprogrammām.

LED apgaismojums mehānisma iet šādi: ja uz priekšu sprieguma galiem, minoritāšu pārvadātāja, gan lielākā pārvadātāja pusvadītāju rekombinēties atbrīvot enerģijas pārpalikumu, izdalot fotonu. Galvenās funkcijas LED disku ķēde ir maiņstrāvas sprieguma pārnes pastāvīga energoapgāde un atbilst spriegumam un strāvai saskaņā ar LED ierīces prasībām. Papildus drošības nepieciešamību, LED vadītājs ķēdes ir jāiekļauj arī divas citas galvenās funkcijas:
Pirmkārt, nemainīgu pašreizējo jāglabā tik ilgi, cik tas ir iespējams, tādējādi izvades pašreizējo variantu ir iespēja jāsaglabā ± 10 %, jo īpaši, ja enerģijas apgādes pārmaiņu, kas pārsniedz ± 15 % robežās diapazons starp. Šeit ir iemesli, kam nemainīgu pašreizējo vadītāju, lietojot LED kā monitors, citas apgaismes ierīces vai apgaismojums:
1. lai novērstu pašreizējo disku no pārsniedz maksimālo likmi un vēl vairāk ietekmē tās ticamību.
2. lai paredzamo mirdzums prasībām un nodrošinātu katru LED krāsa un mirdzums viendabīgumu.
Otrkārt, iecirkņa vadītāja vajadzētu saglabāt zemu enerģijas patēriņu tā, ka LED sistēmas efektivitāti var joprojām ir augstā līmenī.
PWM (Pulse Width modifikācija) ir tradicionālās gaismas regulēšana tehnoloģija, kas izmanto vienkāršo digitālo impulsiem ieslēgt un izslēgt LED draiveri no laika uz laiku. Sistēma tikai vajag sniegt platas un šauras digitālo impulsiem, lai viegli mainītu izvades LED spilgtuma regulēšanai. Priekšrocība ir tā, ka tehnoloģija ir spējīgs nodrošināt augstas kvalitātes balta gaisma ar augstu efektivitāti, izmantojot viegli programmu. Bet ir fatāla trūkums: tā ir uzņēmīgas pret EMI (elektromagnētiskie traucējumi), dažreiz pat rada dzirdama trokšņu.
Sprieguma impulsu ir svarīgs uzdevums LED draiveri ķēdes, kas sadalīts divos dažādos topoloģiskās režīmos, proti, sprieguma impulsu caur inductor un maksas sasist. Kā gaismas DIODE ir pašreizējā orientētu un inductor visefektīvāk ir pašreizējais pārcelšanas brīdī, tātad sprieguma impulsu caur inductor lielākais spēks slēpjas augstu efektivitāti, kas var sasniegt 90 %, ja pareizi noformēta. Tomēr tā trūkums ir kā daudz ievērības cienīgu, t.i., spēcīga EMI, kas uzliek augstas prasības attiecībā uz sistēmas telekomunikāciju produktu, piemēram, mobilie tālruņi. Ar izskatu, maksas sūkņi, lielākā daļa mobilo sakaru nav palielināt spriegums caur inductor. Protams, sprieguma impulsu caur maksas sūkņa efektivitāte ir zemāka nekā citā veidā.
Nav svarīgi, apgaismes vai pretgaismu pieteikumus, produkta dizainers ir saskarties problēmu vadītāja nodošanas efektivitātes paaugstināšanu. Uzlabot nodošanu efektivitāte ir ne tikai izdevīgs pārnēsājamus produktus, lai pagarinātu gaidīšanas laiks, bet arī ir svarīgs veids, kā atrisināt problēmu LED siltuma izkliedēšanu. Apgaismojums, lieljaudas LED izmantošanu arī uzsver, ka problēmu nodošanas efektivitātes paaugstināšanai.
LED vajadzībām pašreizējā un sprieguma stabilizatoru komponenti darbā, kuras būtu redzamas ar augstsprieguma sadalīta un zemu enerģijas patēriņu, citādi, augsti efektīvu LED būs zemākas kopējās sistēmas efektivitātes sakarā ar augstu darba patēriņu, enerģijas taupīšanas un augstas efektivitātes principam pretrunā. Tādēļ galvenā strāvas ierobežošana ķēdes jāizmanto efektīvām ķēdēm kā kapacitātes, inductor vai komutācijas ķēdes ar barošanas kā tas ir iespējams, lai nodrošinātu augstas efektivitātes LED sistēmas rezistors vai sērijas sprieguma stabilizatoru ķēdes vietā. Sērijas pastāvīgs jaudas izvades ķēde var glabāt LED gaismas izvade pastāvīgi plašu barošanas, bet normāli IC ķēžu zaudēs kādu efektivitāti. Pieņemšanu pārslēgšanu ar barošanas ķēdes spēj garantēt nemainīgu jaudu ar augstu nodošanas efektivitāti saskaņā dramatisks spriegums barošanas avota variāciju.
Šobrīd, LED ar tās gaismas efektivitāte ir tālu no aizstājot trīs joslu dienasgaismas lampas, tomēr LED gaismas var efektīvi strādāt zem drošības papildu zema sprieguma (Mazspriegums) gadījumi, zemūdens apgaismojums baseini vai rotaļu baseini, kalnrūpniecības lampas. Bez tam, LED ir unikālas priekšrocības tiešai izmantošanai no zaļās enerģijas, kā saules enerģija, vēja enerģija vai avārijas gaismas. Īpaši gaismas regulēšana, LED nevar realizēt tikai nulles uz simtprocentīgu regulēšana, bet arī uzturēt augstas iedarbības laikā visa procesa regulēšana bez hurting izturību, kas ir sarežģīts uzdevums, lai gāzes izplūdes gaismas.


 

(Source: )

Quick Contact

Contact Information

3.Buildings, Hengchangrong (Hi-Tech) tehnoloģiju parks, Shilongzai, Shiyan Town, Shenzhen, Ķīna

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board